Ugyanabból a kategóriából

Előző
Következő

Sebesség​​​​​​​400 (2024-) motorburkolat / ütközőkeretek

210,00 €
Adóval együtt

Fekete motorburkolat a Triumph Speed ​​​​​​​400-hoz (2024-)

210,00 €
Adóval együtt
Cikkszám 5017664 00 01 Kategória Sebesség Twin / Rakéta / Sebesség 400 Márka Hepco & Becker

Akár az idő nagy részét városon, vidéken, vagy vidéken tölti style="font-weight:bolder;"> sáv aHepco & Becker mindig a megfelelő választás. Motorkerékpárja mindig hatékonyan védve van a váratlan balesetek ellen.
Sőt: esés vagy a talajjal való nem kívánt érintkezés esetén megvédheti a motorkerékpárt és a vezetőt a súlyos sérülésektől.
Védő
barbolder; style="vertical-align:inherit;"> készítő: 
Hepco & Becker tökéletesen lemásolja a gép vonalait, és egyéni karaktert ad a motorkerékpárnak. Rendkívül stabil cső a csőben konstrukcióból készült, némelyikük integrált ütközőbetéttel is rendelkezik az új modellekben.
A járműmodelltől függően különféle felületek állnak rendelkezésre.

  • véd a leejtés és leesés ellen
  • hasznos motorkerékpár rögzítésekor
  • kiváló minőségű fémbevonat
  • masszív konstrukció, készültNÉMETORSZÁGBAN GYÁRTÁS pirmasensi gyárunkban
  • Átfogó és könnyen érthető összeszerelési útmutató
  • Szállítási terjedelem: jobb + bal, beleértve a szerelési anyagot és az utasításokat
  • Az esetlegesen előforduló korlátozásokért vagy információkért tekintse meg a mellékelt telepítési utasításokat vagy a járműspecifikus információkat.
  • nincs szükséges ABE vagy regisztráció